Poznaj nas bliżej!

Nasi agenci SPEŁNIAJĄ MARZENIA


DB INVEST Nieruchomości jest firmą z wieloletnią praktyką w branży nieruchomości oraz pośrednictwa finansowego. Dzięki naszemu doświadczeniu i gruntownej wiedzy, zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie obrotu nieruchomościami. Pośredniczymy na każdym etapie sprzedaży i zakupu nieruchomości oraz doradzamy w jaki sposób skutecznie przygotować nieruchomość do transakcji. Aktywnie działamy na terenie całego województwa pomorskiego.Oferujemy Ci przepis na sukces


Dzięki współpracy z renomowanymi kancelariami prawnymi, a także doświadczonymi notariuszami mają Państwo pewność bezpieczeństwa transakcji dla obu stron. Nasza agencja zadba o każdy element profesjonalnej sprzedaży, poczynając od aspektów prawnoorganizacyjnych, po dobór odpowiednich działań marketingowych.

Na rynku nieruchomości najważniejsze jest podejście do Klienta, dlatego dbając o najwyższy poziom obsługi i jakość relacji, bierzemy pod uwagę indywidualne potrzeby i oczekiwania wobec firmy.


Profesjonalne doradztwo

i konsultacje z zakresu obrotu nieruchomościami

Bezpłatne pośrednictwo

i obsługę w zakresie pozyskania kredytów hipotecznych oraz inwestycyjnych

Wyszukiwanie i pozyskiwanie

odpowiednich dla potrzeb Klienta terenów inwestycyjnych

Sprawdzanie bezpieczeństwa

transakcji oraz regulację stanów prawnych nieruchomości

Świadectwa energetyczne

wykonanie Świadectw Charakterystyki Energetycznej Budynków

Usługi remontowe

kompleksową usługę remontu oraz aranżacji wnętrz nieruchomości

Wycena nieruchomości

poprzez kwalifikowanego rzeczoznawcę

Home staging

przygotowanie nieruchomości do sprzedaży

Zobacz naszą ofertę

Współpracując z naszą agencją będą mieć Państwo pewność, że mieszkanie, dom lub działka będą dopasowane do Waszych indywidualnych potrzeb i wymagań. Posiadamy swoją bazę nieruchomości na sprzedaż lub wynajem, współpracujemy z rozmaitymi biurami nieruchomości, a także ściśle kooperujemy z lokalnymi deweloperami, co pozwala nam na przedstawienie idealnie dobranej oferty z rynku pierwotnego oraz wtórnego. zgłoś nieruchomość.

Dla naszych międzynarodowych klientów stale poszukujemy na obszarze całego kraju gruntów rolnych przeznaczonych pod produkcję zielonej energii (fotowoltaika) a także lokalnie terenów pod budownictwo jedno i wielorodzinne oraz usługi.

Dzięki komplementarnym usługom zapewniamy szybkość działania i bezpieczeństwo transakcji.